Hakkımızda

PDF Yazdır e-Posta

 

Pantolon sektörüne yön vermek üzere firmamız, SİGORTA Markasını oluşturarak global pantolon sektöründe yer almaktadır, Moda ve patolon sektöründeki  6 yıllık deneyimin gücü ve kuvvetli altyapısı uluslar arası standartlarda çalışma anlayışı ve büyük hedefleriyle, günümüzde Türk tekstil ve modasının önde gelen markalarını oluşturmak idealiyle yola çıkmıştır. SİGORTA Markalı Pantolonlarımız, Dizayn ekibiyle tekstil dünyasında ve üretimin tüm alanlarında ortaya koyduğu enerjisiyle Türk tekstiline yepyeni bir soluk kazandırmaktadır. Dinamik yapısı ve uluslar arası standartların üzerindeki kalite standatlarıyla çıktığı yolda kısa süre içerisinde bir dünya markası olarak anılacak ve dünyanın önde gelen markalarıyla aynı vitrinde yerini alacaktır.

Firmamız, SİGORTA Markalı pantolonlarımız için, Avrupa, Asya ve Rusya başta olmak üzere Ortadoğu ve Amerika’yı kapsayan geniş bir coğrafya üzerinde Türk modasının dünyadaki çağdaş yüzü olma çalışmaları başlatmış ve Azotex Güvenilir Sağlıklı Tekstil standartları kalitesinde pantolon üreten bir dünya markası olmayı hedeflemektedir. Ayrıca ISO 9001 Kalite Belgeli bir üretici firmayız.

Tarz model tasarımlarımızla firmamız, sezonun modasını ve dünya trendlerini içeren geniş kapsamlı koleksiyonları ile her sezon takipçilerine oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermekle yetinmeyip şıklığı, zerafeti ve yeni sezon moda anlayışını taşımak isteyen herkese kendisiyle özdeşleştirebileceği pek çok pantolon kombinasyonu oluşturmaktadır.

Ülke pazarına bir dünya markası yaratma hedefi ile giren firmamız, var olan talebi karşılamak amacıyla Türkiye genelinde ve uluslar arası pazarlarda özel tasarım pantolon üretme, sipariş usulü üretim ve marka yaratma anlamında da müşterilerine hizmet vermektedir.

SİGORTA Markasının yaratıcısı firmamız her daim tüm pantolon gruplarında hizmetinizde olacaktır.

 

 

Tüm Hakları © 2012 SİGORTA® Markasına Aittir ELBİSE.    Tasarım ve Kodlama İSBİM