Üretim

Bu bölümde imalat yelpazemizdeki ürünler ve bunlarla ilgili nilgiler yer almaktadır.Kapri Pantolon İmalatı

PDF Yazdır e-Posta

Kapri Pantolon İmalatı

Kapri kısa pantolonlar özellikle yaz aylarında erkekler tarafından tercih edilmekte olup nadiren bayanlarda tercih edebilmektedir. Kapri pantolonun en dikkat çekici özelliği pantolonun uzunluğudur, dizin hemen altında biten bu modelleri bedeninize en çok yakışan bir tercihle kaliteli bir görünüm yakayabilirsiniz.

Düz modeller tercih noktasında daha çok kullanılmakta ve kişiyi çekici ve zarif göstermektedir ayrıca çok cepli aksesuarlı denim ve kaba kumaşlardan yapılan spor tarzı kapriler de etkili görünebilmektedir.

Devamını oku...
 

Askılı Pantolon İmalatı

PDF Yazdır e-Posta

Askılı Pantolon İmalatı

Sıradışı bir moda ve tasarım projesi olan askılı pantolonlar spor ve özel olmaktan öte kişiye farklı bir hava katıyor,özellikle askı kısımlarının değişik tarlarıyla daha çok değişken olan bu modelleri, deri, metal ve kauçuk ile zenginleştirip  sıradışı güzellikler elde edebiliyoruz.

Özellikle tüm kesimlere hitap eden bu askılı pantolon trendi genci yaşlısı ayırt etmeksizin kullanılmaktadır.

Devamını oku...
 

Kumaş Pantolon İmalatı

PDF Yazdır e-Posta

Kumaş Pantolon İmalatı

Kumaş pantolonlar genel olarak resmi ve özel günlerde tercih edilen özellikle çalışan kesimin istekleri arasında bulunan bir giysi türüdür, kadın ve erkeklerin özellikle ortak tercihleri olan bu giyim tarzı genel olarak düz klasik çizgilerden oluşur, özel dikim kesimleri ile kemersizde giyilebilir.

Bazen bir siyasi görüşün, bazen de bir yaşam tarzının simgesidir, spor giyime göre daha çok meşakatli olan bu giyim tarzı sürekli kırışma ve ütü gereksini olduğundan genelde tercih edilmez ancak firmamız kaliteli ütü gerektirmeyen kumaşlar da kullanarak imalatı sizin için kusursuzlaştırıyor.

Devamını oku...
 

Kot Pantolon İmalatı

PDF Yazdır e-Posta

Kot Pantolon İmalatıDenim diye adlandırılan, kot pantolon çeşitleri imal eden firmamız sektöre uzun yıllar önce başlayıp moda bilgisi ve donanımlı tekstil ustaları ile kaliteli pantolonlar üretmektedir.

Değişik iplik gruplarından imal edilen kumaşı ile sert ama bir o kadar da rahat giyimli olan bu kumaşlar özellikle son yıllarda insanlar arasında en çok edilen giysi türlerindendir.

Devamını oku...
 


Tüm Hakları © 2012 SİGORTA® Markasına Aittir ELBİSE.    Tasarım ve Kodlama İSBİM