Kot Pantolon İmalatı

PDF Yazdır e-Posta

Kot Pantolon İmalatıDenim diye adlandırılan, kot pantolon çeşitleri imal eden firmamız sektöre uzun yıllar önce başlayıp moda bilgisi ve donanımlı tekstil ustaları ile kaliteli pantolonlar üretmektedir.

Değişik iplik gruplarından imal edilen kumaşı ile sert ama bir o kadar da rahat giyimli olan bu kumaşlar özellikle son yıllarda insanlar arasında en çok edilen giysi türlerindendir.

İlk olarak köylü ve taşra kesimlerinde tercih edilen bu kumaş türü çakıl ve dikenlerden korunma açısından sert kumaşlı yapısından dolayı tercih ediliyordu, günümüzün burjuvasına kadar uzanması küreselliğin etkisinden ve modanın sürekli yer değiştirmesinden kaynaklanıyordu.

Spor giyimin uç noktasında bulunan bu pantolon ve ceket üst grupları artık trendin vazgeçilmezi birer parçasıdır, bir nevi yaşam tarzıdır. Sınıf farkını ortadan kaldıran özellikle gençlerin sevgilisi haline gelmiş bir giysi türüdür.

Eski görünmesi bile sorun olmayan çürüyene kadar giyilebilen bir tarzı oluşmuş, yazın sıcak kışın soğuk olduğundan mevsimsel olarak değilde kişisel olarak tercih edilen giyim türüdür.

Kalifiye elemanları ve tecrübeli personeliyle makina parkuru tam olan Sigorta markamızla siz değerli müşterilerimize en uç noktada moda üretiyoruz.

 

 

Kot Pantolon Üretimi

Tüm Hakları © 2012 SİGORTA® Markasına Aittir ELBİSE.    Tasarım ve Kodlama İSBİM